UA: МИКОЛАЇВ готовий роздавати трансляцію дебатів кандидатів у мери місцевим телеканалам

UA: МИКОЛАЇВ готовий роздавати трансляцію дебатів кандидатів у мери місцевим телеканалам

29 жов. 2020

Суспільний мовник Миколаївщини UA: МИКОЛАЇВ готовий виступити незалежним майданчиком для проведення дебатів кандидатів другого туру виборів на посаду Миколаївського міського голови та надати сигнал трансляції зацікавленим телеканалам.

Телеканал, радіо і діджитал-платформи Миколаївської філії Суспільного не належать жодній політичній чи бізнес-групі, працюють винятково в інтересах українських громадян на кошти платників податків, тож можуть виступити майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах.

«Три роки роботи, зокрема над проєктами про вибори різних рівнів, довели незаангажованість Суспільного мовника. Наразі ні в кого не лишається сумніву, що лише Суспільне в змозі надати дійсно незалежний майданчик для дискусії різних політичних сил. З усією відповідальністю ми готуємося до дебатів учасників другого туру виборів у регіонах, аби провести їх максимально якісно, за найвищими стандартами журналістики. Водночас ми готові поділитися сигналом трансляції «Виборчий округ. Дебати» з зацікавленими медіа, аби якнайбільше глядачів змогли побачити дискусію кандидатів і зробити свідомий вибір», — зазначила генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Зазначимо, що учасник перегонів Владислав Чайка заявив про намір взяти участь у дебатах на Суспільному.

Одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів  Суспільне Миколаєва надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам. 

«Висловлю сподівання, що учасники другого туру виборів на посаду Миколаївського міського голови скористаються можливістю взяти участь у дебатах в ефірі  UA: МИКОЛАЇВ. Зі свого боку наголошую, що ми вже почали активну підготовку проєкту, на понеділок запланували технічний тракт. Ми вдячні іншим ЗМІ за готовність підтримати Суспільне, однак для збереження повної незалежності ми маємо провести дебати самостійно. Будемо раді поділитись результатами нашої роботи», — розповідає тимчасово виконувачка обов’язків продюсерки Миколаївської філії Суспільного Галина Щерба.

Нагадаємо, з 6 по 21 жовтня в ефірі телеканалу UA: МИКОЛАЇВ вийшло 11 випусків проєкту «Виборчий округ. Місцеві» за участі кандидатів на посаду Миколаївського міського голови та кандидатів у депутати Миколаївської міської та обласної рад. З підсумками проєкту можна ознайомитися за посиланням.