Програми
Ранок на Суспільному
Ранок на Суспільному
«Ранок на Суспільному» — це інформаційно-пізнавальне шоу, що розповідає, чим живе наша країна. Журналісти Суспільного з усіх регіонів країни розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті. «Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне ранкове шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного. Якщо ви знаєте героя, подію чи історію з Микола
Новини
Новини
Об’єктивні, чесні, збалансовані новини з усього регіону. Журналісти Суспільного відділяють факти від коментарів і ретельно обирають компетентних експертів, які фахово пояснюють ті чи інші явища. Оперативно й достовірно, виключно за журналістськими стандартами. Про найважливіше дивіться з понеділка по п’ятницю о 13:00, 15:00, 17:00, 19:00 та 20:40.  
Сьогодні. Головне
Сьогодні. Головне
«Сьогодні. Головне» — це вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить у будні о 19:00. У прямому ефірі на глядачів Суспільного чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та різноманітних установ говорять про суспільно-політичні, а також культурні, соціальні та інші теми з усієї області.  
Радіодень. Миколаїв
Радіодень. Миколаїв
«Радіодень» — це проєкт регіонального суспільного радіо, який ви можете не тільки слухати на хвилях UA: Українського радіо Миколаїв, але і дивитися на телеканалі UA: Миколаїв. Вмикайте нас щодня, з понеділка по п’ятницю, о 12:15 та 17:20, або слухайте на хвилі 92 FM у Миколаєві, а також 105,9 FM в Первомайську.  
Діалоги
Діалоги
Бесіди з людьми, які є носіями суспільно важливої інформації різної тематики, можуть поділитися досвідом, мотивувати та надихати. Виходить на щодня у будні о 17:45.
А що в громадах?
А що в громадах?
Оперативна інформація про те, чим живуть громади, як вирішують проблеми, як відбувається комунікація в громаді. Виходить в ефір у вівторок і четвер о 17:16.
Створюй із Суспільним. Розслідування
Створюй із Суспільним. Розслідування
«Четверта влада» - це проєкт регіональних журналістських розслідувань. «Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах UA: Суспільне мовлення. 
Спецпроєкти
Спецпроєкти
Спеціальні проєкти телеканалу Суспільне Миколаїв, які команда готує до пам’ятних дат, професійних свят, соціальних інформаційних кампаній.
Мандруй із Суспільним
Мандруй із Суспільним
Це короткі відео про цікавинки Миколаївського регіону, маловідомі місця для туристів та місцевих жителів. До багатьох можна безпечно в умовах карантину дістатися велосипедом чи автівкою. Щоб показати красу локацій, для зйомок використовують дрони.
Театри України
Театри України
Міжпрограмні замальовки «Театри України» розповідають про театри регіону з цікавими фактами з історії театрів, їхніх будівель та вистав.
Дебати. Миколаїв
Дебати. Миколаїв
У студії Суспільного зустрічаються опоненти із протилежними поглядами на суспільно важливу актуальну тему. Дискусія між спікерами передбачає аргументацію позицій “за” чи “проти”, питання від телеведучих, а також пропозиції вирішення конфлікту.  
Тема дня
Тема дня
«Тема дня» – аналіз актуальних проблем та подій важливих для жителів області. У прямому ефірі посадовці, експерти, представники громадськості та бізнесу відповідали на запитання, дискутували та шукали шляхи вирішення проблем. Програма виходила в ефір по буднях о 19:20 з 2018 по 2020 рік.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо — всеукраїнський проєкт UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Посадовці звітують про свою роботу у прямому ефірі. У програмі беруть участь запрошені журналісти, експерти. Глядачі можуть поставити свої питання телефоном під час прямого ефіру або на офіційній сторінці філії у Facebook. #Звіти_наживо транслювалися одночасно у телевізійному та радіоефірах у передостанній четвер місяця о 19:20.
Виборчий округ
Виборчий округ
Виборчий округ — це аналітична програма у формі інтерв’ю з народними депутатами України. Мета – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата.
Виборчий округ: Співбесіда
Виборчий округ: Співбесіда
«Виборчий округ: Співбесіда» — це спеціальний проєкт Суспільного. «Співбесіди» мали на меті розповісти про місцевих кандидатів у депутати, що обирались в одномандатних округах, їхні передвиборчі програми, мотиви, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення проблем регіону. Все це, аби глядачі могли зробити виважений самостійний вибір. Всі кандидати мали рівні умови.  
Виборчий округ. Місцеві
Виборчий округ. Місцеві
«Виборчий округ. Місцеві» — це спеціальний проєкт Суспільного у формі публічної дискусії, покликаний познайомити із кандидатами в мери міст, а також політичними партіями, які беруть участь у передвиборчих перегонах у місцеві, областні та районні ради.
Виборчий округ. Дебати
Виборчий округ. Дебати
Проєкт «Виборчий округ. Дебати» — це дискусійна суспільно-політична програма команди Суспільного, що має на меті надати рівні можливості для діалогу учасників перегонів і передбачає чіткий таймінг. Порядок виступів кандидатів визначається жеребкуванням. У першій частині програми учасники дебатів представляють свою передвиборчу програму і дають відповіді на запитання щодо проведення передвиборчої кампанії, діяльності та планів з розвитку міста. У
Арт-Простір
Арт-Простір
Культурно-просвітницька програма, з якої глядачі дізнаються про нове у світі сучасної культури та мистецтва регіону.
На всі 100
На всі 100
Ранкова інформаційно-пізнавальна програма виходила на UA: Українському радіо Миколаїв з понеділка до п’ятниці, з якої слухачі дізнавалися про актуальні події регіону.