Телепрограми
Новини
Новини
Над створенням інформаційної картини дня працює команда, до якої входять як досвідчені кореспонденти, ведучі, так і молоді. Завдання «Телевізійних новин Миколаївщини» – оперативно інформувати глядача про події в регіоні та Україні. Головне – дотримання інформаційних стандартів – чесність, неупередженість, об’єктивність, збалансованість.
Новий день
Новий день
Об’єднуємо багатонаціональну країну. Випускаємо унікальний для регіону контент, при цьому цікавимось досвідом усієї країни. Вчимося пишатися місцем, де живемо. Позитивно налаштовуємося на новий день, а якщо виникають труднощі – знаходимо підказку в ефірі.
Тема дня
Тема дня
Щодня по буднях у вечірньому ефірі ведучі програми обговорюють, аналізують з експертами в студії найбільш актуальні й суспільно-важливі теми регіону. Щоразу тема обирається за критеріями суспільної значимості. Спектр питань різноманітний: пенсії, субсидії, дороги, ЖКГ, реформи, децентралізація.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Щомісяця у рамках всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо чиновники звітують перед громадою, відповідаючи на запитання глядачів та експертів у студії. Суспільне мовлення разом з громадським рухом ЧЕСНО змінює застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю. Ми не дамо чиновникам просто виступати з трибуни і розхвалювати свої досягнення. Вони відповідатимуть у межах своєї компетенції на питання, які справді хвилюють місцевих ж
Арт-Простір
Арт-Простір
Культурно-просвітницька програма, з якої глядачі дізнаються про нове у світі сучасної культури та мистецтва регіону.
Дебати. Миколаїв
Дебати. Миколаїв
Суспільно-політичний проект "Дебати. Миколаїв" започаткований з метою обговорення в прямому ефірі соціально важливих тем, що турбують суспільство. Ми даємо можливість учасникам «Дебатів» висловити власну точку зору і вислухати протилежну. Це майданчик для ґрунтовної дискусії, відстоювання своєї позиції аргументовано, спираючись на факти.
Радіодень. Миколаїв
Радіодень. Миколаїв
«Радіодень» - спільний спецпроект «Українського радіо Миколаїв» та телеканалу «Миколаїв», який виходить щодня по буднях о 12.15. Це приклад конвенгертного продукту, який одночасно транслюється на трьох різних платформах – радіо, телебаченні та діджитал. Прямоефірне  ток-шоу суспільно-корисної тематики, оперативне висвітлення і аналітика найважливіших суспільних  подій міста й області, присвячені регіональному розвитку, економіці, соціальній сфері
Виборчий округ
Виборчий округ
"Виборчий округ" - проект, в якому народні депутати України розповідають, що вони вже встигли зробити зі списку своїх передвиборчих обіцянок та чому деякі пункти так і залишилися невиконаними.
Виборчий округ: Співбесіда
Виборчий округ: Співбесіда
Такому конкурсу позаздрять провідні виші: від 11 до 18 претендентів на одне місце! 88 кандидатів у народні депутати на 6 округів Миколаївської області: Хто ці люди? Що планують робити в разі перемоги на виборах? Чи відомо їм, що турбує виборців? Відповіді на ці запитання спробуємо отримати у спецпроекті «Виборчий округ: співбесіда» - в ефірі UA:Миколаїв з 3 липня. Початок о 17.10