Телепрограми
Телевізійні новини Миколаївщини
Телевізійні новини Миколаївщини
Над створенням інформаційної картини дня працює команда, до якої входять як досвідчені кореспонденти, ведучі, так і молоді. Завдання «Телевізійних новин Миколаївщини» – оперативно інформувати глядача про події в регіоні та Україні. Головне – дотримання інформаційних стандартів – чесність, неупередженість, об’єктивність, збалансованість.
Новий день
Новий день
Об’єднуємо багатонаціональну країну. Випускаємо унікальний для регіону контент, при цьому цікавимось досвідом усієї країни. Вчимося пишатися місцем, де живемо. Позитивно налаштовуємося на новий день, а якщо виникають труднощі – знаходимо підказку в ефірі.
Тема дня
Тема дня
Щодня по буднях у вечірньому ефірі ведучі програми обговорюють, аналізують з експертами в студії найбільш актуальні й суспільно-важливі теми регіону. Щоразу тема обирається за критеріями суспільної значимості. Спектр питань різноманітний: пенсії, субсидії, дороги, ЖКГ, реформи, децентралізація.
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Щомісяця у рамках всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо чиновники звітують перед громадою, відповідаючи на запитання глядачів та експертів у студії. Суспільне мовлення разом з громадським рухом ЧЕСНО змінює застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю. Ми не дамо чиновникам просто виступати з трибуни і розхвалювати свої досягнення. Вони відповідатимуть у межах своєї компетенції на питання, які справді хвилюють місцевих ж
Арт-Простір
Арт-Простір
Культурно-просвітницька програма, з якої глядачі дізнаються про нове у світі сучасної культури та мистецтва регіону.
Дебати. Миколаїв
Дебати. Миколаїв
Суспільно-політичний проект "Дебати. Миколаїв" започаткований з метою обговорення в прямому ефірі соціально важливих тем, що турбують суспільство. Ми даємо можливість учасникам «Дебатів» висловити власну точку зору і вислухати протилежну. Це майданчик для ґрунтовної дискусії, відстоювання своєї позиції аргументовано, спираючись на факти.