Концерт з фестивалю у Батурині наживо покажуть на UA: МИКОЛАЇВ

Концерт з фестивалю у Батурині наживо покажуть на UA: МИКОЛАЇВ

21 сер. 2021

22 серпня з 19:30 до 22:30 на телеканалі UA: МИКОЛАЇВ та на всіх регіональних телеканалах Суспільного.  наживо транслюватимуть концерт з ІІІ Батуринфесту «Шабля». Організовує трансляцію  Суспільний мовник Чернігівщини

«Ми організовуємо трансляцію, щоб усі, хто увімкне Суспільне цього дня, мали можливість гарно відпочити. Я знаю точно, що у тих артистів, яких ми побачимо, є енергетика, і вона передасться через екрани. Ми також спробуємо передати красу гетьманської столиці, природи Батурина, козацький дух, святковий настрій, який, я впевнений, пануватиме саме там», – говорить продюсер Суспільного Чернігова Артем Шелковий.

Читайте також: «Незалежність єднає» — святковий концерт на телеканалі UA: МИКОЛАЇВ

ІІІ Батуринфест «Шабля» проходитиме 21-22 серпня у гетьманській столиці Батурині, на Співочому полі парку Кочубеївський. Цьогоріч фестиваль присвячений 30-й річниці Незалежності України. Головна ідея Батуринфесту – «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО» – проголошена гетьманом Іваном Мазепою в Батурині 300 років тому. З програмою заходів можна ознайомитись на фейсбук-сторінці фестивалю.

У програмі концерту:

  • Гурт «Лісапетний батальйон»;
  • Гурт «OT VINTA».

Концерт з Батурина можна буде переглянути в ефірі телеканалу UA: МИКОЛАЇВ, онлайн на сайті мовника та на ютуб-каналі Суспільне Чернігів.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. У Миколаївській області — це телеканал UA: МИКОЛАЇВ і радіо Українське радіо Миколаїв.   

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами й випусками новин Миколаївщини можна на сайті Суспільне | Новини, на фейсбук-сторінціінстаграм-сторінці та Українському радіо Миколаїв, а також на сайті філії.