В Одесі відкрили освітній простір для працівників медіа та студентів

9:00, 15 тра. 2019
 
В Одесі відкрили освітній простір для працівників медіа та студентів

В Одесі відкрили перший регіональний хаб Академії суспільного мовлення – це освітній простір для працівників медіа та студентів.

Першими тренінгами в Одеському хабі Академії суспільного мовлення  стали майстер-класи з мобільної журналістики від експерта Академії Deutsche Welle Якова Леона.
Якова Леон, експерт DEUTSCHE WELLE AKADEMIE, каже:

  • Deutsche Welle – це авторитетний міжнародний мовник. Наша роль дуже складна, але надзвичайно важлива. Перш за все, ми цікавимося історіями захисту прав людей. Особливу увагу приділяємо зйомках новин у тих країнах, які борються за демократію. Висвітлюємо життя етнічних меншин. Намагаємося подавати історії об’єктивно, неупереджено. Щодо технологій, то ми прагнемо досягати якомога більшої аудиторії. Працюємо на всіх можливих платформах. 

Одеський хаб Академії суспільного мовлення відкрили завдяки фінансуванню Академії Deutsche Welle, BBC Media Action і за підтримки МЗС Німеччини.

Ернст Райхель, надзвичайний і повноважний посол Німеччини в Україні, каже:

  • Суспільне мовлення в Україні зробило великі кроки. І це вкрай важливо, адже країна, що йде шляхом розвитку та поглиблення демократії, потребує високопрофесійних та незалежних медіа.  В Одесі працює тридцять п’ять телеканалів. Але чи всі вони стоять на позиціях об’єктивного та неупередженого висвітлення подій та явищ? Тому потрібна високопрофесійна, об’єктивна журналістика, яка не грає на чиємусь боці. Тому, безсумнівно, робота хабу має відіграти важливу роль у підготовці журналістів, у розвитку незалежного Суспільного мовлення.

Регіональний хаб в Одесі відкрили з метою створення платформи й зручного середовища для розвитку незалежних медіа та громадських ініціатив на Півдні України.

Ярослава Камінська,  керівниця  Академії суспільного мовлення, каже:

  • Місце для відкриття одеського хабу ми вибрали, тому що це місто має велику культурну історію, сильну атмосферу. Тут, де є величезна кількість медіа, є необхідність у навчанні та постійному розвитку медіа-професіоналів. Наразі ми вже маємо дуже багато цікавих запитів щодо партнерства і людей, які хотіли би спільно з нами проводити заходи.

Керівник Одеського хабу Станіслав Калач говорить, що двері закладу відкриті завжди і для всіх. Тут є прес-центр, місце для лекцій та публічних заходів, сад для культурних подій.Авторка – Т. Бакоцька