Відбувся форум для жінок з інвалідністю

14:05, 12 бер. 2019
 
Відбувся форум для жінок з інвалідністю

   У Миколаєві  відбувся  форум для жінок з інвалідністю – учасники ділилися досвідом своєї громадської діяльності у вирішенні нагальних проблем людей з інвалідністю  та особистим життєвим досвідом.
   «Жінки: лідери думок – лідери змін» - із такою назвою в бібліотеці імені Марка Кропивницького відбувся форум для жінок з інвалідністю Миколаївщини. Його організувала  спільно з департаментом соціального захисту обласна організація «Союз осіб з інвалідністю», що налічує  27 районних організацій.

   10 жінок -  викладачки, депутатки, письменниці, голови громадських організацій тощо ділилися досвідом з гостями форуму , розповідали про життєві перемоги та підтримку з боку найрідніших.

Ольга Виноградова - радниця Миколаївського міського голови з вирішення питань людей з інвалідністю та працівниця фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів  «Вікторія», розповідає:

  • У нас у місті зараз працює програма щодо обладнання пандусів у багатоквартирних будинках, де живуть люди з інвалідністю. Зокрема відкидний пандус у під’їзді на першому поверсі, що встановлюються департаментом ЖКГ за бюджетні кошти. Та найбільша наша проблема з приватними підприємцями, які неохоче встановлюють пандуси. Але ми над цим працюємо і намагаємось пояснити, що ми такі ж споживачі і будь-яка послуга має бути доступною всім.

 

Авторка: Катерина Балєєва

Оператор: Ігор Чорний