UA: МИКОЛАЇВ інформаційно підтримає ІХ Форум розвитку громадянського суспільства

UA: МИКОЛАЇВ інформаційно підтримає ІХ Форум розвитку громадянського суспільства

15 гру. 2020

17 грудня 2020 року відбудеться ІХ Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Суспільний мовник — інформаційний партнер події. Форум розвитку громадянського суспільства об’єднає 25 комунікаційних майданчиків (24 області та Крим).

Форум розвитку громадянського суспільства — найбільша платформа для міжсекторального діалогу, обміну досвідом та навчання, яка збирає понад 2000 представників громадянського суспільства, органів влади, медіа, бізнесу та міжнародних партнерів. На Форумі визначаються тренди розвитку громадянського суспільства та пріоритетні сфери роботи. Форум об’єднує інституції, зацікавлені у посиленні громадянського суспільства в Україні, серед них — Агентство США з міжнародного розвитку, Програма розвитку ООН, Уряд Швеції, Представництво ЄС, Офіс Ради Європи, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.  

Основна сцена Форуму розміщуватиметься у НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55). Кожен з регіональних партнерів також організовує свій комунікаційний майданчик та формує свою програму, яка буде відображена і транслюватиметься на єдиній онлайн-платформі. Таким чином буде організовано телемарафон єдності українського громадянського суспільства. 

Регіональним партнером Форуму в Миколаївській області є ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО». Активності відбудуться за адресою: вул. Нікольська, 54в, у приміщенні Виставкової Зали ММПКіМ

В рамках Форуму в Миколаєві планується провести такі активності: 

  • Спічмарафон: «Міські божевільні чи агенти змін, історія взаємонесприйняття, влада, активіст, підприємець». Основний захід. Учасники: представники громадськості з різних галузей та напрямків, представники влади (передбачається присутність міського голови, керівництва ОДА, керівників профільних управлінь та департаментів), представники соціально активного бізнесу. Ведучий заходу коротко описує тему, і дає по кожній не більше ніж 30 секунд на репліки учасникам заходу. Таким чином буде досягнута максимальна енергетичність процесу.  
  • Антипрезентація: «Як ефективно імітувати співпрацю влади та громадськості, на 8 з половиною прикладів». На заході будуть розглянути 8 з половиною найбільш провальних історій реформ чи громадського активізму в області, розглянуті причини та наслідки. 
  • Молодіжна громадська тусовка: «Як 10 разів провалити будь-яку ідею, а потім неочікувано її реалізувати». Захід розрахований на молодіжних активістів, або тих, хто хоче стати такими. Половина часу (приблизно година-півтори) вільний формат, учасники коротко представляються, розповідають про свої плани або активності. Друга половина — розбивка на групи, розробка мікроідей для покращення молодіжної структури міста під керівництвом ментора. Робота за столами.

«Дякуючи  прекрасним людям з Isar Ednannia, які вже 9-й рік проводять найбільший в Україні Форум Розвитку громадянського суспільства, який в цьому році називається «Імунітет до ілюзій», ми все-таки зустрінемось в цьому році із дотриманням усіх карантинних норм.  А ми представлятимемо Форум в області. Неймовірні спікери, невимушена атмосфера спілкування, кава, чай, м’які крісла, перші особи області та міста, і всі ті, хто реально можуть змінювати наш регіон на краще», — зазначає голова ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Ілля Шполянський.

Учасники та учасниці, які зареєструються для участі у IX Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Миколаїв, буде можливість приєднатись до онлайн трансляції з різних міст України та долучитись до офлайнових подій Форуму в Миколаєві. Реєструватись треба тут https://forum.ednannia.ua/.

«Як Суспільному мовнику, нам важливо надати Форуму розвитку громадянського суспільства інформаційну підтримку. У його програмі передбачені дискусії на теми, співзвучні напрямкам нашої роботи – це теми інклюзії, екологічних ініціатив, реформ, діяльності громадських активістів та громадських рад тощо, а також проблем, пов’язаних з цим. Тож ми інформуватимемо нашу аудиторію про хід Форуму на різних платформах Суспільного Миколаєва», — розповіла тимчасово виконувачка обов’язків продюсерки Миколаївської філії Суспільного Галина Щерба.

Очікується, що у роботі Форуму візьмуть також участь представники ОГС з інших країн (Польщі, Норвегії, Швеції, Словаччини, Сполучених Штатів Америки), медіа, дипломатичний корпус, представники донорських організацій та органів влади. 

Організатори зазначають, що регіональні майданчики працюватимуть у строгій відповідності до умов карантину. До участі у Форумі запрошуються всі зацікавлені представники громадського сектора, державних інституцій, міжнародних організацій, а також медіа. З програмою форуму можна ознайомитись тут