Оголошено конкурс на посаду продюсера філії Суспільного UA: МИКОЛАЇВ

Оголошено конкурс на посаду продюсера філії Суспільного UA: МИКОЛАЇВ

30 жов. 2020

2 листопада розпочинається відбір на посади продюсерів Миколаївської і Житомирської філій Суспільного. Документи прийматимуть до 13 листопада.

Читайте також: На UA: МИКОЛАЇВ стартує новий відбір регіональних проєктів «Створюй із Суспільним»

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA: Суспільне мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 4814-603 та (044) 4814-066.

Читайте також: Філії Суспільного запрошують на незалежні дебати в регіонах

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Продюсер філії відповідає за контент, розвиток професійних навичок регіональної команди, офлайнові та онлайн-заходи з популяризації бренду Суспільного мовника.

З 20 липня обов’язки продюсера Миколаївської філії Суспільного тимчасово виконує керівниця творчої групи «Ранок» Галина Щерба. А обов’язки продюсера Житомирської філії Суспільного з 15 жовтня тимчасово виконує редактор відділу регіонального контенту Житомирської філії Суспільного Костянтин Кас’ян.