«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіонах щовечора на UA: МИКОЛАЇВ

«Сьогодні. Головне» — новини й аналітика подій у регіонах щовечора на UA: МИКОЛАЇВ

18 вер. 2020

21 вересня на UA: МИКОЛАЇВ, а також регіональних телеканалах Суспільного стартує оновлена вечірня інформаційно-аналітична програма — «Сьогодні. Головне». Щобудня о 19:00 у прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій від команди редакторів «Теми дня».

«Інформаційно-аналітична програма «Сьогодні. Головне» — це ціла година, присвячена подіям нашого регіону, його проблемам і пошукам шляхів їх вирішення. Особливість проєкту у тому, що над кожним випуском працюють колективи двох редакцій – бюро новин і «Теми дня». Наші глядачі не тільки дізнаються про те, що відбулося у місті й області, а й почують фахові коментарі від експертів, яких запрошуємо до студії. На практиці – це постійна взаємодія між працівниками, щоденні спільні планування, чіткий розподіл обов’язків і сувора узгодженість дій», — каже тимчасова виконувачка обов’язків продюсерки UA: МИКОЛАЇВ Галина Щерба.

За словами шефредакторки новин Суспільного Миколаєва Марії Савицької вже знайома всім програма «Тема дня» дещо змінює формат, але незмінним залишається співпраця з Новинами. 

«Ми і раніше спільно обговорювали теми, розглядали їх під різними кутами. Але часто колеги виходили в ефір з темами, не пов’язаними з темами інформаційного випуску. Тепер ми працюємо в тісній зв’язці. Щоденне спільне планування, постановка завдань, пошуки нових форм і інколи несподіваних фокусів — тепер так, аби до глядача надходило більше якісної і неупередженої інформації», зазначає Марія Савицька.

Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків

Новий формат інформаційно-аналітичного блоку передбачає не лише збільшення тривалості до 52 хвилин прямого ефіру, а й розширення тематики підсумкових програм. Завданням редакцій є щоденний аналіз суспільно-політичних, а також культурних, соціальних та інших тем не тільки обласного центру, а й усієї області.

«Для нас цей проєкт — можливість бути ближчими до своєї аудиторії. Тісна взаємодія регіональних новинарів і редакторів, що зазвичай готують інтерв’ю та аналітику, дає змогу шукати відповіді на виклики, із якими стикаються місцеві мешканці, безпосередньо в прямому ефірі Суспільного мовника, — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей. — Також окремо плануємо присвячувати цілі випуски об’єднаним територіальним громадам, а за потреби — робити й спільні тематичні міжрегіональні марафони».

«Це ще один крок на шляху налагодження роботи як єдиної команди. Спільне планування, спільне розуміння, спільний результат. Увага аудиторії не буде розпорошуватися, а буде сфокусована на найголовнішому. Це важкий процес для нас, але докладаємо всіх зусиль, аби полегшити сприйняття інформації суспільством», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Нагадаємо, 15 липня на всіх регіональних телеканалах Суспільного стартувало міжрегіональне ранкове шоу. Інформаційно-пізнавальний «Ранок на Суспільному» виходить у будні із 6:30 до 9:00.