Великодні богослужіння ПЦУ та УГКЦ наживо транслюватимуть два канали Суспільного радіо

Великодні богослужіння ПЦУ та УГКЦ наживо транслюватимуть два канали Суспільного радіо

16 кві. 2020

Два канали Суспільного радіо UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура транслюватимуть Великодні богослужіння для вірян східного обряду.

  • У суботу, 18 квітня, із 23:30 до 03:00 відбудеться пряма трансляція Великодньої Божественної Літургії з Михайлівського Золотоверхого собору.
  • У неділю, 19 квітня, із 07:30 до 11:00 — трансляція Великодньої Божественної Літургії з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ в Києві.

Трансляції коментуватиме ведучий UA: Українське радіо Роман Коляда.

Читайте також: Суспільне радіо враховує інтереси вірян у плануванні ефірів на час карантину

«Оскільки релігійні обряди мають велику візуальну складову, Суспільне радіо завжди особливо відповідально ставиться до коментування церковних служб. Ми не лише даємо змогу слухачам долучитися до служби, а й пояснюємо, що саме відбувається, яке значення має та чи та дія. Радіо — найдоступніше медіа. Окрім того, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа України. Тому завдяки трансляціям на UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура до Великодніх богослужінь зможуть долучитися сотні тисяч вірян», — прокоментував член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

У Миколаївській області UA: Українське радіо можна слухати на частотах:

Миколаїв - 92,0 МГц

Первомайськ - 105,9 МГц.

UA: Радіо Культура на Миколаївщині можна слухати на частоті: 

Миколаїв - 100,1 МГц.

Також  UA: Українське радіо Миколаїв можна слухати на сайті UA: МИКОЛАЇВ та в мобільному застосунку suspilne.radio.