Перша серія циклу документальних історій «Сильні» в ефірі UA: МИКОЛАЇВ вже 12 жовтня

Перша серія циклу документальних історій «Сильні» в ефірі UA: МИКОЛАЇВ вже 12 жовтня

11 жов. 2019

12 жовтня о 18:15 в ефірі UA: МИКОЛАЇВ та всіх регіональних філій Суспільного відбудеться показ першої програми із циклу документальних історій «Сильні» від UA: ДНІПРО . Це один із 11 нових проєктів, що були відібрані в перших двох хвилях конкурсу та пройшли підготовку з командою продюсерів.

Кожна передача циклу – це історія про людей, котрі опинившись у складних обставинах, не впадають у відчай та досягають успіху в обраній сфері діяльності.


Як розповіла авторка проєкту «Сильні» Оксана Коновець, ідея його створення виникла після зйомок програми про чемпіонат України з волейболу сидячи: 

«Тоді я познайомилася з дуже сильними людьми це і паралімпійці, і ветерани АТО, переселенці, і просто люди на візочках. Вони завзято боролися за перемогу, сміялися та раділи. Тоді ж я подумала, що кожен з них гідний окремої розповіді, настільки вони вразили мене своїм оптимізмом. Тому коли з’явилася можливість подати свій проєкт на пітчинг, я нею скористалася, і цикл документальних фільмів «Сильні» був відібраний у першій хвилі». 

За словами Оксани Коновець, героями фільмів проєкту будуть лікар, лікарняний клоун, балерина та люди інших професій, що належать до національних меншин, мають інвалідність, стали вимушеними переселенцями тощо. 


«Всіх їх об’єднує одне – у складних умовах вони не опустили руки, а почали багато працювати над собою і домоглися успіхів. Такі люди надихають та є прикладом. Ми хочемо прожити один день з нашими героями, щоби якомога правдивіше показати, що стоїть за їхніми успіхами... Які мої очікування від проєкту? Усвідомлюю, що це буде важко. Але сподіваюсь, що в нашої команди все вийде», — поділилася Оксана Коновець.

Щоб не пропустити початок ефірів проєкту «Сильні», стежте за програмою телеканалу UA: МИКОЛАЇВ. А про інші проєкти, що стартуватимуть на регіональних філіях, читайте за посиланням.