Академія Суспільного Мовлення провела у Миколаєві тренінг із безпеки для медійників

Академія Суспільного Мовлення провела у Миколаєві тренінг із безпеки для медійників

2 тра. 2024

26–28 квітня в Миколаєві відбувся тренінг із безпеки для медійників «Поради, що рятують життя для журналістів», який провела Академія Суспільного Мовлення за сприяння Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні. Тренінг відбувся за участі працівників миколаївської та херсонської філій, а також запрошених експертів. Упродовж трьох днів 20 медійників навчали, як діяти у травматичних ситуаціях, та провели для них курс із психології травми.

«Ми розпочали нову серію тренінгів із безпеки і роботи у ворожому середовищі. Цього року фокусом навчання стала підтримка ментального здоров’я та надання журналістам навичок роботи зі складними темами / контентом і жертвами війни, а також при проведенні інтерв’ю з постраждалими. Незмінною складовою тренінгу є поглиблений курс надання домедичної допомоги за протоколом MARCH із відпрацюванням сценаріїв, що імітують ситуації, подібні до реальних, — каже Ярослава Камінська, заступниця начальника управління Академії Суспільного Мовлення. — Багато наших працівників пройшли такі тренінги протягом минулих двох років, але ми розуміємо важливість оновлення навичок, тому намагаємося залучати до тренінгів тих працівників, які знімають результати обстрілів у своєму регіоні або відряджаються в зону бойових дій».

Читайте також: Суспільне ініціювало зміни до законодавства щодо страхування працівників медіа

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

На Миколаївщині 一 це телеканал Суспільне МиколаївУкраїнське Радіо Миколаїв та цифрові платформи: 

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.

Фото: Ярослава Камінська