Кореспондентці Суспільне Миколаїв Валентині Гуровій вручили орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Кореспондентці Суспільне Миколаїв Валентині Гуровій вручили орден княгині Ольги ІІІ ступеня

7 гру. 2023

6 грудня Валентина Гурова, Вікторія Хамаза та Сімона Нестеренко-Шатро отримали державні нагороди України, відповідно до Указу Президента України №316/2023 від 6 червня 2023 року.

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручили кореспондентці Суспільне Черкаси Вікторії ХамазіОрденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагородили кореспондентку Суспільне Миколаїв Валентину Гурову та журналістку Координаційного центру мовлення національних спільнот Суспільного Сімону Нестеренко-Шатро

Читайте також: З початком повномасштабної війни не треба пояснювати, навіщо потрібне Суспільне, — Христина Гаврилюк

Валентина Гурова знімає історії захисників і мешканців прифронтової зони з 2016 року. Впродовж повномасштабного вторгнення Валентина виїжджала з військовими на позиції та знімала під час виконання бойових завдань. Фільмувала наслідки обстрілів, здійснених російською армією в деокупованих селах. У день підриву росіянами Каховської ГЕС вирушила знімати у Херсон.

«Безперечно, приємно отримувати таку нагороду, в ній є заслуга всієї команди Суспільне Миколаїв. Адже без участі людей, з якими я працюю, без підтримки не було б і матеріалів. Отже, рухаюсь у правильному напрямку», — переконана кореспондентка Суспільне Миколаїв Валентина Гурова.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Оперативні новини від Суспільне Миколаїв — на сайті Суспільне Новини та у соцмережах: