Журналістка діджитал-редакції Суспільне Миколаїв здобула журналістську премію «25 до 25: молоді та зухвалі»

Журналістка діджитал-редакції Суспільне Миколаїв здобула журналістську премію «25 до 25: молоді та зухвалі»

13 лис. 2023

Четверо представниць Суспільного стали лавреатками премії «25 до 25: молоді та зухвалі» для журналістів-початківців, редакторів і медіамейкерів, яку започаткувало Media Development Foundation. Серед лавреаток  журналістка діджитал-редакції Суспільне Миколаїв Дар’я Свистуха. Конкурсну премію також отрмали Алла Подлєсна — головна редакторка Суспільне Чернівці, Ганна Цьомик — кореспондентка Суспільне Харків, Юлія Ткачук — відеографка діджиталу Суспільного, авторка проєкту «Artилерія».

Читайте також: Микола Чернотицький: Розбудовуємо Суспільне, щоб не було «новинних пустель»

Дар’я Свистуха поділилася враженнями від перемоги та власними цінностями в роботі.

«Ця відзнака стала для мене поштовхом повірити у власні сили, впевнитися в тому й показати іншим, що робота журналістів діджитал-відділів дуже важлива та помітна. Будь-яка ціль досяжна. Не треба боятися труднощів, журналістика — це постійна робота над собою та випробування себе. Адже треба виконувати свої обов’язки, попри війну, окупацію, обстріли, блекаути, інші проблеми та складнощі», — зазначила Дар’я Свистуха, журналістка діджитал-редакції Суспільне Миколаїв.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

На Миколаївщині 一 це телеканал Суспільне МиколаївУкраїнське Радіо Миколаїв та цифрові платформи: 

Довідково

Премію «25 до 25: молоді та зухвалі» започаткував Media Development Foundation для того, щоб підсвітити діяльність медіамейкерів-початківців та підтримати їх на початку карʼєри. Премія сприяє включенню номінантів в українську медіаспільноту, а також взаємодії та обміну досвідом між молодими медіамейкерами. Завдяки премії початківці бачать, що їхню роботу цінують та заохочують розвиватися в медіасфері. А медіаспільнота — що молоді журналісти впливають матеріалами й своєю діяльністю на перебіг подій в країні.

Цьогоріч MDF отримав 144 заявки.