«Кримське питання» на Суспільне Миколаїв: стан здоров’я політв’язнів у російських тюрмах

«Кримське питання» на Суспільне Миколаїв: стан здоров’я політв’язнів у російських тюрмах

20 жов. 2023

Станом на серпень 2023 правозахисникам відомо про щонайменше 180 кримських політв’язнів. Серед них — люди з хронічними захворюваннями чи інвалідністю, які перебувають в умовах ненадання медичної допомоги. Що відомо про стан здоров’я бранців у російських тюрмах — обговоримо з родичами політв’язнів та правозахисниками в новому випуску проєкту Суспільного «Кримське питання»:

Читайте також: Понад 108 тис. разів поширили сюжети Суспільного мовники-члени ЄМС, — Микола Чернотицький

Гостями «Кримського питання» стануть:   

  • Борис Петруньок, аналітик-дослідник Центру прав людини ZMINA;
  • Ліля Люманова, дружина незаконно засудженого Амета Сулейманова;
  • Бронислав Данилович, батько незаконно засудженої Ірини Данилович;
  • Еміль Курбедінов, адвокат;
  • Алім Алієв, заступник директора Українського інституту.

У другій частині програми «Кримське питання» ведуча Олеся Вакуленко з гостями ефірної розмови підсумує результати форуму «Крим глобальний. Розуміння України через Південь».

Дивіться випуск «Кримського питання» в ефірі на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного, а згодом шукайте на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Токшоу «Кримське питання» виходить на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв’язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.