«Кримське питання» на Суспільне Миколаїв: деокупація і реінтеграція Криму

«Кримське питання» на Суспільне Миколаїв: деокупація і реінтеграція Криму

6 жов. 2023

Цього тижня у проєкті «Кримське питання» йтиметься про деокупацію та реінтеграцію Криму: які кроки зроблені й що ще треба втілити Україні, щоб повернути не тільки територію, а й людей, забезпечити права і свободи, відняті в людей вторгненням росії.  

Дивіться «Кримське питання»:

Читайте також: Для нас найбільша капіталізація — це довіра людей, — Микола Чернотицький на Kyiv Media Week

Також ведуча проєкту Олеся Вакуленко разом із запрошеними експертами обговорить вплив вибухів у Криму на можливості звільнення півострова та цивільне судноплавство.

Гостями «Кримського питання» стануть:

  • Альона Луньова — директорка з адвокації Центру прав людини ZMINA;  
  • Микита Петровець — юрист Регіонального центру прав людини;  
  • Андрій Риженко — експерт Центру оборонних стратегій;
  • Павло Лакійчук — керівник безпекових програм Центру глобалістики Стратегія ХХІ.

Шукайте випуск «Кримського питання» онлайн на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного, у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Токшоу «Кримське питання» виходить на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв’язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.