Спецпроєкт UA: КРИМ до Дня корінних народів транслюватимуть усі регіональні телеканали Суспільного

Спецпроєкт UA: КРИМ до Дня корінних народів транслюватимуть усі регіональні телеканали Суспільного

6 сер. 2021

До Міжнародного дня корінних народів світу команда UA: КРИМ готує спецефір, який транслюватимуть UA: МИКОЛАЇВ та усі регіональні телеканали Суспільного у понеділок, 9 серпня, о 20:00

Читайте також: До Міжнародного дня корінних народів у Маріїнському парку покажуть фільм Суспільного «Самоповернення в Крим»

Гостями студії Суспільного стануть представники корінних народів, а також експерти — правники, юристи-міжнародники, політологи. Ведучі прямого ефіру — Імран Усеїнов та Олеся Вакуленко.

Своїм баченням реалізації закону України про корінні народи з телеглядачами поділяться членкиня Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель, голова Харківської громади караїмів (Харків) Олександр Дзюба та представник кримчацького народу (Львів) В’ячеслав Ломброзо. Політико-правовий аналіз цього законодавчого документа проведуть юрист Ілля Костін та народний депутат України Рустем Умеров.

«Які саме інструменти й можливості дає закон про корінні народи для реалізації потреб корінних народів України та чи достатньо їх, а також — які можливості дасть документ українському суспільству всередині країни та на міжнародній арені в умовах окупації Криму? Відповіді шукатимемо в ефірі 9 серпня — разом із гостями нашої програми», — розповів шеф-редактор новин UA: КРИМ Руслан Халапов.

Дивитися спецпроєкт онлайн можна на сайті та фесбук-сторінці Суспільне Крим та регіональних філій Суспільного.

Нагадаємо, Міжнародний день корінних народів світу — щорічний день солідарності з корінними народами, що відзначається 9 серпня, відповідно до резолюції Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. В Миколаївській області — це телеканал UA: МИКОЛАЇВ і радіо Українське радіо Миколаїв.   

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Миколаївщини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Миколаїв у Фейсбуці, інстаграм-сторінці та Українському радіо Миколаїв, а також на сайті філії.