Відбувся благодійний ярмарок «Твори добро. Бро»

18:50, 9 лют. 2019
 
Відбувся благодійний ярмарок «Твори добро. Бро»

Фотозони, ярмарок із смаколиками та спецтехніка. Дев’ятого лютого в Миколаєві, поблизу Каштанового скверу, відбувся благодійний ярмарок «Твори добро. Бро»
Євген Корольков, співорганізатор, розповідає:  «Благодійний ярмарок на допомогу маленькому миколаївцю Патрику. Це маленький хлопчик, якому півтора рочки. За свої півтора рочки він вже пережив три операції. І після цих операцій ускладнення на слух. Хлопчик зараз не чує нічого. Йому терміново треба робити операцію, щоб повернути слух. Ця операція коштує 50 тисяч доларів».

Долучились до благодійного ярмарку молодіжні організації, співробітники Головного Управління ДСНС України в Миколаївській області та поліцейські.

Ілляна Пацюк, речниця ГУ ДСНС України у Миколаївській області, каже: «Ми спекли імбирне печиво з логотипом 101 і саме таким чином ми приєднаємося до цієї акції. Ті кошти, які організатори виручать з цього печива, підуть на лікування дитини. Ще наш колектив також перерахує кошти за своїм бажанням, кожен рятувальник також до цієї акції приєднається таким чином».

Яна Давиденко придбала смаколик та брошку на благодійному ярмарку. Говорить, що про акцію дізналась із соцмережі. Ярмарок тривав з 12-ї до 18-ї години. Всі виручені кошти передадуть батькам хворого хлопчика.

Автор: Є. Голубова
Оператор: І. Чорний