Гобелени, рушники, кераміка, одяг представлені на виставці студентських робіт

18:10, 7 лют. 2019
 
Гобелени, рушники, кераміка, одяг представлені на виставці студентських робіт

   У Будинку художника презентували виставку студентських робіт з декоративно-ужиткового мистецтва. Представлено 360 робіт.
Гобелени, рушники, кераміка, одяг представлені на виставці студентських робіт. Олена Ятрушина — студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв, навчається на третьому курсі. На виставці презентувала витинанку під назвою «Різдвяна зірка», на створення якої витратила чотири години.

   Олена Ятрушина розповіла:  «Я робила її напередодні Різдва. Це дуже кропітка робота, і дуже цікава. Вона так відволікає від усього, що тебе оточує, ти тільки вирізаєш, і забуваєш про все, що твориться у світі. У мене був дуже хороший настрій. І я хотіла зробити щось таке, щоб поділитися своїм настроєм з оточуючими».

   Ірина Цай також навчається у Миколаївському коледжі культури і мистецтв. Свою роботу створила з домотканого полотна та ниток муліне. Ірина каже: «Це була курсова робота наша, нашої групи. І ми робили рушники — божники, які оздоблюють ікону, прикрашають її. І орнамент був використаний з бароко, козацького такого напряму».

 Лідія Іваницька, член національної спілки художників України, говорить, що приємно вражена майстерністю робіт. Організували виставку представники Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України. Один із членів спілки, Дмитро Артим, говорить, що декоративно-прикладне мистецтво — важка робота. Триватиме виставка до 2-го березня.

Автор: В. Степанов
Оператор: Ю. Кускова