Електронний кабінет водія впроваджують на Миколаївщині

16:29, 11 лип. 2019
 
Електронний кабінет водія впроваджують на Миколаївщині

Електронний кабінет водія — цей сервіс впроваджують на Миколаївщині. Як це відбувається, розповіли в Новоодеському територіальному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ.

Скористалася електронним сервісом Ольга Сусленко. Не виходячи з дому жінка заповнила онлайн-анкету для отримання необхідної послуги. Це обмін водійського посвідчення.
Ольга Сусленко розповідає:

  • У зв’язку з тим, що я змінила свої анкетні дані - нове прізвище, мені потрібно обміняти цей документ. Щоб це зробити, я обрала сервісний центр за допомогою електронного кабінету водія. Я обрала зручний для себе час, зручну дату, щоб відвідати СЦ і отримати послугу.

Яна Трибушенко, адміністратор сервісного центру, каже:

  • Усе частіше до СЦ звертаються люди, які скористались послугою ЕКВ: заміна, обмін посвідчення водія, довідки про несудимість, перереєстрація, реєстрація транспортного засобу. Це дуже зручно і скорочує час очікування відвідувачів.

У е-кабінеті користувач безкоштовно може дізнатись  про останні операції з транспортом, його технічні характеристики, призначення тощо. Заплативши, користувач отримає інформацію щодо кількості власників та наявності обтяжень на цей автомобіль, або мотоцикл, дату першої реєстрації,  кількість ДТП за участі цього транспортного засобу тощо.

 

Автор: О. Гордієнко
Оператор: С. Куропятник