Миколаїв долучився до Всеукраїнської акції «Відповідальний пішохід»

17:31, 15 тра. 2019
 
Миколаїв долучився до Всеукраїнської акції «Відповідальний пішохід»

Миколаїв долучився до Всеукраїнської акції «Відповідальний пішохід». Учні юридичного ліцею разом з патрульними поліцейськими зробили пам’ятки для пішоходів перед перехрестями.

На п’яти локаціях у Миколаєві за допомогою трафаретів   роблять нагадування правил дорожнього руху для пішоходів.  До акції долучилась учениця 11 класу юридичного ліцею Марія Терлецька, розповідає:
- Нам запропонували взяти участь у цьому заході, показати, що  важливо нагадувати правила дорожнього руху не тільки водіям, а й пішоходам, адже ми можемо побачити, що до відповідальності притягаються саме водії – за ДТП, але ми знаємо, що в основному винними є  пішоходи.

Закликають переходити дорогу не розмовляючи по телефону, знімати навушники, не переїжджати пішохідний перехід велосипедом,  тримати дітей за руку. Начальник патрульної поліції Миколаївської області Віталій Данила каже, що вибирали надписи під кожну локацію окремо.
- Наприклад, ми знаємо, що тут є парк «Юність», де дуже багато дітлахів, ви можете звернути, що навіть зараз на пішохідному переході дуже багато батьків з дітлахами переходять через дорогу, але не кожен дотримується безпеки, допускає вихід малолітньої особи на дорогу, яка може вести себе непередбачувано. Тому ми прийняли рішення зробити тут надпис:  «Візьми дитину за руку».

У Миколаєві така акція  відбулась вперше. Нагадування для пішоходів  тепер є  на проспекті Центральному, на  вулиці Адміральській та на проспекті Богоявленському.

Авторка: Катерина Балєєва

Оператор: Олександр Попов