Відбулась творча зустріч з письменником та художником Геннадієм Молчановим

9:54, 19 кві. 2019
 
Відбулась творча зустріч з письменником та художником Геннадієм Молчановим

   У загальноосвітній школі № 28 відбулась творча зустріч з письменником та художником Геннадієм Молчановим. Учасник бойових дій, доброволець, він рік провів у Пісках, що неподалік Донецького аеропорту.  Свої спогади про війну виклав у книзі «Перемир’я» . Про неї та людей, з якими був на війні, Геннадій Молчанов розповів колективу школи.

Геннадій Молчанов – випускник загальноосвітньої школи № 28. 44 роки тому він закінчив її і сьогодні вперше повернувся до закладу. Зі спогадами про війну.

Книгу «Перемир’я» надруковано  у 2018 році у видавництві «Іліон» накладом 500 примірників. Видання ілюстроване фотографіями та малюнками автора. Книгу Геннадій Молчанов писав три роки. Говорить, вона може бути цікавою для підлітків, як ілюстрація сучасної боротьби за Незалежність України.

В актовій залі – педагогічний колектив. Геннадій Молчанов розповів про свої шкільні роки, про вчителів. Як у нього, вже дорослого, змінилося ставлення до них. Розповів письменник про військовий досвід та свідомий вибір у 54 роки: обороняти свою країну. Учасники зустрічі запропонували Геннадію Молчанову наступного разу прийти вже до дітей.         

На зустріч Геннадій Молчанов приніс не лише свою книгу. А ще кілька видань миколаївських авторів - усі передав до шкільної бібліотеки.

Авторка: М. Савицька

Оператор: О. Попов