У баскетбольній вищій лізі України продовжує перемагати "Ніко-баскет"

16:16, 18 лют. 2019

У баскетбольній вищій лізі України продовжує перемагати

У баскетбольній вищій лізі України продовжує перемагати "Ніко-баскет". Цього разу підопічні Валентина Бєрєстнєва двічі переграли своїх сусідів по турнірній таблиці - "Харківських Соколів". У першій зустрічі миколаївська команда вже у першій чверті відірвалася від суперника на 15 очок. Надалі господарі тільки збільшували свою перевагу, яка у підсумку досягла позначки плюс 34 — 89:55.
   У другому поєдинку "Харківські Соколи" виграли першу чверть - 18:20, а на велику перерву команди пішли за рівного рахунку - 35:35. Ключовою стала третя 10-хвилинка: "Ніко-баскет" переміг 27:17, після чого вже не підпускав суперника на небезпечну для себе відстань. Підсумок гри — 87:76, на користь команди з Миколаєва. Найрезультативнішим гравцем матчу став 26-річний атакувальний захисник Станіслав Серпілін. Гравець набрав 35 очок, та реалізував 8 дальніх кидків. (36:22 — 36:28, 37:40 — 37:47).
   "Ніко-баскет" має у активі 17 перемог при 9 поразках, і перебуває на третій позиції чемпіонату. "Харківські соколи" - четверті: 14 перемог та 12 поразок.