Попри обстріли, і на Миколаївщині зокрема, життя продовжується. Літо невпинно добігає кінця, а це означає, що розпочнеться новий 2024–2025 навчальний рік. Яким буде його початок, важко спрогнозувати, враховуючи безпекову складову в області, проте підготовка до нього триває.
Під час громадського обговорення реформи профільної середньої освіти та особливостей її впровадження в Миколаївській області, яке відбулося 28 червня в Одесі, Алла Веліховська директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА, повідомила, що у Миколаївській області з нового навчального року із 430 шкіл 305 будуть працювати в офлайн і змішаному режимі. Кількість шкіл, що навчатимуть очно, в регіоні збільшилась до 135, це на 63 заклади більше, ніж у 2023-2024 навчальному році.
До п’ятого липня у кожній громаді створені комісії з визначення безпекового і освітнього простору у закладах освіти. Проте, для якісного освітнього процесу, в першу чергу, потрібні самі навчальні заклади. А враховуючи обстріли, які продовжуються і донині, окупацію деяких громад області, певна їх кількість була знищена або пошкоджена.
У програмі "Радіодень":
• які заклади й де були пошкоджені;
• які й ким наразі відновлюються;
• які перспективи освітнього процесу очікують громади області.
Коментарі телефоном: Олена Шиян начальниця відділу освіти та культури Широківської сільської ТГ, Оксана Забава начальниця відділу освіти Снігурівської міської ради.