UA: Радіо Культура починає FM-мовлення у Миколаєві

UA: Радіо Культура починає FM-мовлення у Миколаєві

1 кві. 2020

Суспільне радіо розширює далі FM-мережу. З 1 квітня на частоті  100,1 FM починає мовлення UA: Радіо Культура у Миколаєві.

«Суспільне радіо активно освоює нові частоти, формуючи наймасштабнішу в Україні FM-мережу. Наша мета — щоб якнайбільше українців отримали доступ до якісного радіоконтенту. Саме тепер, коли Україна бореться з епідемією COVID-19, цінність об’єктивної правдивої інформації стає очевидною. Ми не маніпулюємо фактами й не обстоюємо нічиїх інтересів, окрім інтересів громадянського суспільства. Ми інформуємо, пояснюємо й допомагаємо знайти рівновагу. Тож дякую департаментові розвитку мереж Суспільного, який докладає максимум зусиль для запуску FM-частот», — прокоментував член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

З 1 квітня канали Суспільного радіо UA: Українське радіоUA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура розпочинають FM-мовлення загалом ще в 13 містах України.

Нагадаємо, UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа України. Вона охоплює понад 190 FM-частот.

FM-мережа UA: Радіо Промінь протягом останніх п’яти років збільшилася вп’ятеро. Нині це 63 FM-частоти у 24 областях України.

FM-мережа UA: Радіо Культура зросла втричі — до 49 FM-частот у 23 областях України.