5,5 мільйонів глядачів переглянули марафон «На карантині» від Суспільного

5,5 мільйонів глядачів переглянули марафон «На карантині» від Суспільного

31 бер. 2020

Суспільний мовник далі працює над щоденним міжплатформовим марафоном «На карантині», який стартував 19 березня. Марафон «На карантині» за 5 днів трансляції переглянуло 5,5 млн телеглядачів, у середньому щодня марафон дивиться 1,7 млн глядачів за аудиторією Universe.

Серед головних тем марафону «На карантині» — оперативна й точна інформація про ситуацію в країні та світі, заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу, у фокусі проєкту — життя простих людей, які опинилися в незвичайних умовах запровадження карантину.

Щодня з включеннями в прямому ефірі повідомляють ситуацію в регіонах, а також у світі. У марафоні взяли участь українські туристи, діаспоряни та жителі Італії, США, Південної Кореї, Китаю, Ізраїлю, Польщі й Німеччини. Гості долучаються до ефіру дистанційно, а не відвідують студію задля дотримання заходів безпеки.

«Наше завдання — показати, як змінюється життя людей під час таких викликів. Хтось залишається вдома, хтось — навпаки змушений працювати в посиленому режимі. Чи готова до цього держава, чи готові ми самі і як можемо бути корисними одне одному? — каже керівниця проєкту Ангеліна Карякіна. — Суспільне має унікальне регіональне мовлення, цифрові платформи й новий сайт — марафон має поєднати в собі зусилля всіх підрозділів і стати максимально корисним ЗМІ для українців, хоч де б вони переживали карантин. Тож цей марафон — унікальний проєкт і для самого Суспільного».

Команда Суспільної студії почала роботу над проєктом до офіційного релончу телеканалу UA: ПЕРШИЙ, адже мовник усвідомлює відповідальність у часи, коли суспільство потребує оперативної та об’єктивної інформації про ситуацію в країні та світі. Суспільна студія — це масштабний проєкт, який дасть змогу телеканалу UA: ПЕРШИЙ щодня працювати в прямому ефірі не лише для новин та спецтрансляцій, а й в інший час.

«UA: Суспільне мовлення об’єднало зусилля всіх платформ заради проєкту «На карантині» — марафону, завдяки якому глядачі отримують оперативну й правдиву інформацію з перших рук. Тому поки далі будуємо в телецентрі «Олівець» нову універсальну студію для розширення суспільно-політичних лінійок ми залучили працівників майбутньої Суспільної студії до роботи над марафоном. У нинішніх умовах карантину робота журналістів та всіх залучених до цього проєкту для інформування й протидії паніці в суспільстві є не менш важливою місією, ніж у медиків», — прокоментував член правління UA: Суспільне мовлення Ярослав Лодигін.

Дивитися марафон можна на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у будні з 12:30 до 16:15, із двома випусками «Новин» о 13:00 та 15:00. В ефірі телеканалу UA: МИКОЛАЇВ — із 12:30 до 16:15. «На карантині» показують наживо і на фейсбук-сторінці UA: МИКОЛАЇВ, а також ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та фейсбук-сторінках UA: ПЕРШИЙСуспільне Новини. Проєкт доступний для перегляду жестовою мовою. 

Перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо переформатував ефір у зв’язку з пандемією COVID-19 і транслює спецефір «Прямоефірна бесіда на карантині» в будні з 11:10 до 12:00 та з 17:10 до 18:00.

Корисні матеріали, цікаві історії та новини марафону шукайте в соцмережах за хештегом #накарантині.

 

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведено для аудиторій 18+, 18+ (50+), 18+ (50-), 18–54 (50+) за показниками rat%, shr%, cov#. Докладно — у глосарії ІТК.