“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу  з кандидатами-мажоритарниками в етері Миколаївської філії Суспільного

“Виборчий округ: Співбесіда” — передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в етері Миколаївської філії Суспільного

28 чер. 2019

З 3 липня UA: МИКОЛАЇВ запрошує кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому етері ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”.

Восени 2018 року в етері регіональних філій Суспільного мовника стартувала суспільно-політична передача "Виборчий округ", завданням якої стало налагодження якісного діалогу між народними депутатами та їхніми виборцями, а також аналіз професійної діяльності депутатів.

Перед позачерговими парламентськими виборами регіональні суспільні мовники в новому форматі — “Співбесіди” — мають на меті надати інформацію про місцевих кандидатів у депутати-мажоритарники, їхні передвиборчі програми, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

У кожному випуску ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда” відбудеться дискусія з кандидатами в народні депутати України відповідного округу щодо їхньої мотивації, передвиборчої програми, компетентності та обізнаності з викликами регіону.

Регіональні команди Суспільного ведуть активну підготовку до старту програм: запрошують кандидатів, аналізують їхні передвиборчі програми, збирають запитання від експертів і місцевих мешканців.

Випуски “Виборчий округ: Співбесіда” стартують з 3 липня о 17:10 на UA: МИКОЛАЇВ, у радіоверсії — на хвилях UA: Українського радіо Миколаїв, а також на діджитал-платформах Миколаївської філії Суспільного. Стежити за розкладом можна на сайті філії. 

Запрошуємо у прямий ефір кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах Миколаївщини. Розкажіть хто Ви і чому саме Ви? Чи знаєте обов’язки народного депутата? Чи обізнані з топ-викликів регіону? Ми готові до відвертих запитань і чекаємо чесних відповідей! 6 округів — 15 програм-співбесід. Чекаємо кандидатів у такі дні: 3, 4, 5 липня - одномандатний виборчий округ № 127; 6, 8 липня - одномандатний виборчий округ № 128; 9, 10, 11- одномандатний виборчий округ № 129; 12, 13 липня - одномандатний виборчий округ № 130; 15, 16, 17 липня - одномандатний виборчий округ № 131; 18, 19 липня - одномандатний виборчий округ № 132. Ставте свої запитання кандидатам, зазначивши номер округу, на сторінці у Фейсбук UA: МИКОЛАЇВ у приватні повідомлення. Ми озвучимо їх у прямому ефірі проєкту.