Миколаївська філія Суспільного інформуватиме про те, як триває голосування на Миколаївщині

Миколаївська філія Суспільного інформуватиме про те, як триває голосування на Миколаївщині

29 бер. 2019

31 березня — вибори Президента України. Інформаційна служба Миколаївського Суспільного готує чотири спецвипуски новин: на телеканалі — о 13:30 та 19:00, на UA: Українському радіо Миколаїв — о 12:10 та 17:10. О 19:15 — спецефір ток-шоу “Тема дня”.  

Журналісти Миколаївського Суспільного впродовж дня робитимуть включення в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ та загальнонаціональний ефір Українскього радіо. Кореспонденти оперативно повідомлятимуть глядачів та слухачів про те, як триває голосування в Миколаївській області.

О 19:30 на UA: ПЕРШИЙ, телеканалі «Миколаїв» та усіх регіональних телеканалах Суспільного стартує спецпроект “Зворотний відлік: Ніч виборів”. Це 5 з половиною годин прямого ефіру із включеннями з регіонів та обговореннями голосування українців в київській студії. Ведучі Павло Казарін та Мирослава Барчук озвучать перші результати екзит-полів одразу після закриття виборчих дільниць о 20:00.

Це спільний проект Суспільного, Радіо Свободи та Голосу Америки.


Якщо ви стали свідком надзвичайної події в Миколаєві чи області або маєте важливу інформацію, діліться нею з журналістами Суспільного:

 

  • (0512) 76 92 20 — зателефонувати на гарячу лінію новин;
  • news.mykolaiv@suspilne.media — відправити e-mail;
  • у месенджері через Facebook.