UA: МИКОЛАЇВ покаже святкові богослужіння з храмів у Луцьку та Запоріжжі

UA: МИКОЛАЇВ покаже святкові богослужіння з храмів у Луцьку та Запоріжжі

5 січ. 2022

7 січня християни відзначатимуть Різдво Христове за юліанським календарем. Традиційно, Суспільний мовник транслюватиме святкові богослужіння, аби віряни мали можливість долучитися до спільної молитви, залишаючись вдома.

7 січня о 9:00 в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного, зокрема і  UA: МИКОЛАЇВ, транслюватимуть наживо Різдвяну Літургію із Собору Святої Трійці Православної Церкви України міста Луцька — головної церкви єпархії, пам’ятки архітектури національного значення. Волинська філія Суспільного мовника вестиме пряму трансляцію Різдвяної служби на ютуб-каналі, фейсбук-сторінці.

Крім цього, у післяріздвяний день, 8 січня дивіться наживо богослужіння на честь Собору Пресвятої Богородиці. З 16:00 до 17:30 пересувна телевізійна станція мовитиме з Кафедрального собору Святої Трійці Православної Церкви України із Запоріжжя. До трансляції готується команда Суспільне Запоріжжя. Онлайн дивіться богослужіння на сторінці фейсбук-мережі

Пряма трансляція телеканалу  UA: МИКОЛАЇВ— на сайті філії.

Водночас, різдвяні богослужіння з храмів Києва покажуть загальноукраїнські телеканали Суспільного UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА. Розклад трансляцій — за посиланням.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Миколаївщини можна на сайті Суспільне|Новини, на сторінці Суспільне Миколаїв у Фейсбуці, інстаграм-сторінці та  на сайті філії.