UA: МИКОЛАЇВ покаже наживо перший етап Кубка світу з біатлону та змагання з футзалу

UA: МИКОЛАЇВ покаже наживо перший етап Кубка світу з біатлону та змагання з футзалу

26 лис. 2021

27 та 28 листопада на телеглядачів UA: МИКОЛАЇВ та регіональних каналів Суспільного очікують прямі трансляції спортивних подій.

27 листопада з 15:50 до 17:45 та 28 листопада з 11:50 до 13:20 дивіться наживо на UA: МИКОЛАЇВ та регіональних телеканалах Суспільного (крім UA: ДОНБАС та UA: КРИМ) перший етап Кубка світу з біатлону. Змагання відбуватимуться в Естерсунді (Швеція). У суботу Суспільне покаже чоловічу індивідуальну гонку на 20 кілометрів, а в неділю — жіночий спринт на 10 км.

У неділю, 28 листопада, о 14:30 усі регіональні телеканали, зокрема UA: МИКОЛАЇВ, покажуть Чемпіонат України з футзалу серед команд першої ліги сезону 2021–2022 років (група «Схід»).  За перемогу боротимуться команди «Запоріжалюмінбуд» (Запоріжжя) та «SkyUp» (Київ).  Змагання відбудуться в Запоріжжі. На місці працюватиме пересувна телевізійна станція Суспільного.

Онлайн дивитися змагання можна на сайтах регіональних мовників Суспільного. 

Місцеві суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Миколаївщини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Миколаїв у Фейсбуці, інстаграм-сторінці; та  Українському радіо Миколаїв, а також на сайті філії.