Як кіоски стають нерухомістю – нова серія журналіських розслідувань «Під прицілом» на UA: МИКОЛАЇВ

Як кіоски стають нерухомістю – нова серія журналіських розслідувань «Під прицілом» на UA: МИКОЛАЇВ

28 лип. 2021

1 серпня о 19:45 на телеканалі UA: МИКОЛАЇВ вийде четверта серія програми журналістських розслідувань «Під прицілом».

У четвертій серії нового сезону проєкту «Під прицілом» команда розслідувачів на чолі з Оленою Адаменко досліджує схеми обходу земельного аукціону в Сумах. Глядачі дізнаються, як торгові кіоски, літні майданчики та альтанки на березі річки перетворюються на капітальні споруди.

«У схемах перетворення МАФів на нерухомість фігурують відомі в області особи. Журналісти-розслідувачі підняли ці факти, віднайшли буцімто нерухомі об‘єкти, які в реальності виявлялись або кіоском, або пірсом, або туалетом. Знайшли і реєстраторів, які провели юридичні махінації. Щодо роботи правоохоронців, то далі відкриття кримінального провадження справа поки не пішла, й журналісти розповідають і про це», — говорить продюсерка UA: СУМИ Оксана Кириленко.    

Сумський проєкт «Під прицілом» став одним із шести, які були відібрані для реалізації на конкурсі «Створюй із Суспільним. Розслідування». У конкурсі брала участь досвідчена команда, яка добре зарекомендувала себе у співпраці з Суспільним два сезони поспіль.

Перші три серії новогго сезону  «Під прицілом» можна переглянути на ютуб-каналі Суспільне Суми:
Схема виводу прибутків із сумського заводу
Крах сумського заводу. Кримінальні каруселі

Нагадаємо, «Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах Суспільне мовлення. 1 грудня 2020 року вперше було оголошено відбір проєктів журналістських розслідувань.

Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. В Миколаївській області — це телеканал UA: МИКОЛАЇВ і радіо Українське радіо Миколаїв.   

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і випусками новин Миколаївщини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Миколаїв у Фейсбуці, інстаграм-сторінці та Українському радіо Миколаїв, а також на сайті філії.