Матч Кубка Девіса Україна–Ізраїль покаже UA: МИКОЛАЇВ

Матч Кубка Девіса Україна–Ізраїль покаже UA: МИКОЛАЇВ

1 бер. 2021

5 і 6 березня UA: МИКОЛАЇВ, а також всі регіональні телеканали Суспільного покажуть наживо змагання чоловічих національних тенісних збірних України та Ізраїлю в рамках Першої Світової групи Кубка Девіса. Змагання відбудуться на корті Marina Tennis Club у селі Погреби, що за 3 км від Києва, та у зв’язку з обмеженнями через пандемію коронавірусу матч відбудеться без вболівальників. 

Пряма телетрансляція матчу Кубка Девіса Україна–Ізраїль відбудеться на 21 регіональному телеканалі Суспільного. Через обмеження супутникової ліцензії трансляції не буде на каналах UA: ДОНБАС, UA: ЗАКАРПАТТЯ і UA: КРИМ.

Читайте також: На UA: МИКОЛАЇВ побільшає випусків місцевих новин

«Наші глядачі полюбляють вболівати за свою національну команду під час спортивних подій. Про це свідчать дані з маркетингової стратегії для регіонального мовлення, а також останні дослідження нашого департаменту стратегічного маркетингу. На майбутнє ми плануємо збільшити кількість локальних спортивних трансляцій в ефірі регіональних телеканалів Суспільного. Таким чином, ми висвітлюватимемо стан справ зі спортом у регіонах і надаватимемо можливість нашій аудиторії стежити за цікавими подіями», — зазначила генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Тенісист Сергій Стаховський на сторінці Федерації тенісу України закликав уболівальників дивитися трансляцію матчу на Суспільному і підтримати українську збірну на Кубку Девіса.

5 березня о 15:05, після випуску місцевих новин на UA: МИКОЛАЇВ, розпочнеться трансляція церемонії відкриття Кубка Девіса і двох одиночних зустрічей Україна–Ізраїль. 

6 березня об 11:30 почнеться трансляція другої частини матчу тенісних збірних Україна–Ізраїль — парної та ще двох одиночних зустрічей.

Поєдинок Першої Світової групи з Ізраїлем мав відбутися ще у вересні минулого року, проте його перенесли на 5-6 березня 2021 року. 

Заявлені склади команд:

Збірна України: 

 • Ілля Марченко. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 176, у парному — 316.
 • Сергій Стаховський. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 192, у парному — 190.
 • Владислав Орлов. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 356, у парному — 381.
 • Данило Каленіченко. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 487, у парному — 600.
 • Денис Молчанов. Поточний рейтинг у парному розряді — 94.
 • Капітан — Андрій Медведєв.

Збірна Ізраїлю:

 • Едан Лешем. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 364, у парному — 787.
 • Яшай Оліель. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 424, у парному — 1742.
 • Даніель Цукєрман. Поточний рейтинг в одиночному розряді — 797, у парному — 732.
 • Йонатан Ерліх. Поточний рейтинг у парному розряді — 71.
 • Капітан — Йонатан Ерліх

Кубок Девіса — це найбільші міжнародні командні змагання в чоловічому тенісі, проводяться щорічно Міжнародною федерацією тенісу. 

Нагадаємо, разом із всеукраїнськими телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільним радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) місцеві телерадіокомпанії входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.

Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.