П’ять років президентства Володимира Зеленського: підсумки й перспективи — «Новий відлік»

П’ять років президентства Володимира Зеленського: підсумки й перспективи — «Новий відлік»

22 тра. 2024

Про те, якими були минулі п’ять років та з чим Україна вступає у шостий рік президентства Володимира Зеленського під час війни — у дискусії токшоу «Новий відлік» на Суспільному. Прямий ефір — 23 травня о 21:00 на Першому каналі Суспільного МовленняСуспільне Миколаїв та інших місцевих каналах Суспільного (Суспільне Рівне, Суспільне Ужгород, Суспільне Чернігів та інші), на Українському Радіо та ютуб-каналі Першого.

Читайте також: Суспільне розширює власне мовлення у марафоні «Єдині новини»

20 травня 2019 року у Верховній Раді України відбулася інавгурація Президента України Володимира Зеленського. Як українські громадяни оцінюють його роботу? Які обіцянки виконані, які — ні, і чому? Ведучі токшоу Андрій Діхтяренко та Власта Лазур разом із гостями у студії підсумують минулу каденцію та обговорять перспективи й можливості Володимира Зеленського закінчити війну на вигідних для України умовах. 

Нагадаємо, «Новий відлік» — незалежний дискусійний майданчик Суспільного для обговорення ключових подій сьогодення та майбутнього України. У другому сезоні команда проєкту розширила географію дискусії та масштабувала її на всю країну, запросивши до участі у токшоу представників громад із різних регіонів. Співведучою Андрія Діхтяренка стала журналістка Радіо Свобода Власта Лазур. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

На Миколаївщині 一 це телеканал Суспільне МиколаївУкраїнське Радіо Миколаїв та цифрові платформи: