Золота Євроліга – 2024 з волейболу серед жінок — дивіться на Суспільне Миколаїв

Золота Євроліга – 2024 з волейболу серед жінок — дивіться на Суспільне Миколаїв

14 тра. 2024

З 16 травня по 2 червня жіноча збірна України з волейболу змагатиметься у Золотій Євролізі – 2024. Наживо матчі збірної України покажуть телеканал Суспільне Спорт, Суспільне Миколаїв, інші місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Івано-Франківськ, Суспільне Чернівці, Суспільне Київ тощо) і сайт Суспільне Спорт.

У Золотій Євролізі – 2024 змагатимуться 12 збірних, які цьогоріч не розділені за групами. Кожна збірна проведе по 6 матчів. Збірні, які посядуть з 1 по 4 місця у турнірній таблиці, потраплять до фіналу чотирьох, який відбудеться 15-16 червня.

Суперниками збірної України стануть збірні Словенії, Естонії, Словаччини, Австрії, Чехії та Бельгії. Номінально домашні матчі збірна України проведе у польському місті Тарнів (проти збірних Чехії та Бельгії). Інші поєдинки українки гратимуть в Естонії та Австрії.

Графік трансляцій матчів збірної України:

  • 18 травня, 16:00  — Україна – Словенія;
  • 19 травня, 17:00 — Естонія – Україна (тільки на телеканалі Суспільне Спорт і сайті Суспільне Спорт);
  • 25 травня, 19:00 — Україна – Словаччина;
  • 26 травня, 19:00 — Австрія – Україна;
  • 31 травня, 18:00 — Чехія – Україна;
  • 2 червня, 18:00 — Україна – Бельгія.

Також телеканал Суспільне Спорт і сайт Суспільне Спорт покажуть інші матчі турніру. Графік трансляцій з 16 по 19 травня:

  • 16 травня, 18:00  — Австрія – Чехія;
  • 17 травня, 18:00 — Словенія – Естонія (на телеканалі Суспільне Спорт у відкладеному показі о 19:00);
  • 19 травня, 20:00 — Словаччина – Хорватія (тільки на сайті Суспільне Спорт).

Коментуватимуть Золоту Євролігу – 2024 з волейболу Олексій Мандзій та Андрій Сухецький.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

На Миколаївщині 一 це телеканал Суспільне МиколаївУкраїнське Радіо Миколаїв та цифрові платформи: