Росія пішла в наступ. Чи готова Україна? — «Новий відлік» на Суспільне Миколаїв

Росія пішла в наступ. Чи готова Україна? — «Новий відлік» на Суспільне Миколаїв

14 тра. 2024

Крім посилених штурмів на Сході України, ворог активізувався на півночі Харківщини і продовжує накопичувати сили на прикордонні біля Сумської та Чернігівської областей. Чи готова Україна відбивати наступ на нових фронтах — обговоримо у токшоу «Новий відлік». Прямий ефір — 16 травня о 21:00 на Суспільне Миколаїв, інших місцевих каналах Суспільного (Суспільне Рівне, Суспільне Ужгород, Суспільне Чернігів та інші), на Українському Радіо та ютуб-каналі Першого.

Читайте також: Алла Скорик у німецькій газеті Die Rheinpfalz: «Ви ж не втомитеся, правда?»

Ведучі токшоу Андрій Діхтяренко та Власта Лазур разом із гостями у студії проаналізують, як ворогу вдалося просунутися на Харківщині, чи готувалася Україна до такого сценарію й чи будувала укріплення. У токшоу обговоримо й кадрові перестановки у складі вищого воєнного керівництва росії — що задумав путін, змінивши міністра оборони. 

Традиційно у прямому ефірі «Нового відліку» команда Суспільного презентує результати ексклюзивних соціологічних досліджень. Цього тижня про те, що для людей  означає «перехід економіки на військові рейки».

Нагадаємо, «Новий відлік» — незалежний дискусійний майданчик Суспільного для обговорення ключових подій сьогодення та майбутнього України. У другому сезоні команда проєкту розширила географію дискусії та масштабувала її на всю країну, запросивши до участі у токшоу представників громад із різних регіонів. Співведучою Андрія Діхтяренка стала журналістка Радіо Свобода Власта Лазур. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні. 

На Миколаївщині 一 це телеканал Суспільне МиколаївУкраїнське Радіо Миколаїв та цифрові платформи: