«Чілдрен Кінофест» проходитиме за інформаційної підтримки Миколаївської філії Суспільного

«Чілдрен Кінофест» проходитиме за інформаційної підтримки Миколаївської філії Суспільного

30 тра. 2019

З 31 травня по 9 червня 2019 року в Миколаєві проходитиме Міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Фестиваль відбудеться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно й Дитячого фонду Організації об’єднаних націй UNICEF.

Миколаївська філія Суспільного — інформаційний партнер події.

Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів. Всі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Щороку Чілдрен Кінофест співпрацює з благодійними організаціями – на покази запрошуються діти із вразливих соціальних груп: постраждалі від конфлікту на сході України, діти з особливими потребами, сироти.

 «В якості інформаційного партнера ми приєдналися до висвітлення щорічного Міжнародного кінофестивалю для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію з найновішими європейськими стрічками та зі світовою кінокласикою. Ми завжди охоче підтримуємо заходи, спрямовані на розвиток творчості і підтримку культурно-мистецьких подій», - зазначив продюсер Миколаївської філії Суспільного Олександр Рубан.

З повною програмою фестивалю «Чілдрен Кінофест» можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, «Чілдрен Кінофест» – фестиваль, що знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Заснований у 2014 році, він відбувається у 23 містах України – від мільйонників до регіональних центрів. Минулого року покази фестивалю відвідали понад 42 000 глядачів. Вхід на всі покази – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю.