Миколаївська філія Суспільного запускає новий сайт

Миколаївська філія Суспільного запускає новий сайт

4 лют. 2019

Від сьогодні новий сайт Миколаївського Суспільного мовника відкритий для користувачів мережі. Раніше упродовж кількох місяців інтернет-ресурси регіональних мовників тестували у режимі закритого доступу.

На новому сайті Миколаївської філії Суспільного є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти й ведучих та вкладка “Онлайн”, де можна дивитися програми телеканалу наживо.

 

Окремий розділ цифрової платформи присвячений новинам Миколаївського регіону. Інформаційна служба телеканалу працює над оперативним наповненням новинної стрічки нового сайту. Крім цього, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом філії або ж подати пропозицію про співпрацю із Суспільним мовленням.

У майбутньому на сайті з’являться ще й розділи з регіональними проектами UA: Українське радіо.

Сайт виконаний у єдиному корпоративному стилі, Миколаївська філія Суспільного відрізняється від інших філій власними кольорами, які є унікальними для кожного регіону.

У січні було відкрито перші 9 сайтів філій Суспільного. Сьогодні, разом з Миколаївською філією, ще відкрито сайти 8 філій Суспільного.

«Сайт Миколаївської філії Суспільного має окремий розділ, присвячений новинам регіону. Ми порушуємо суспільно важливі теми, оперативно та неупереджено висвітлюємо події регіону. Також до уваги відвідувачів сайту ранкове шоу «Новий день», програми: «Арт-простір», «Тема дня», «Звіти наживо», — сказала шеф-редакторка новин Миколаївської філії Суспільного Марія Савицька.

Нагадаємо, нещодавно Суспільний мовник запустив мобільні додатки для Українського радіо на Android та IOS. Відтепер завдяки додатку suspilne.radio можна слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура — у прямому ефірі та в записі.